Direksiyon Dersi Vererek Para Kazanma – İş Fikirleri

0 5

Günümüzde ne kadar para kazanırsanız kazanın pek çok kişi geçim sıkıntısıyla baş etmeye çalışıyor. Özellikle büyükşehirde yaşıyorsanız ve elinize bakan bir aileniz var ise, durum daha da zorlaşıyor ve daha çok para kazanmaya çalışmak zorunda kalıyorsunuz. Bu yazıda sizlere direksiyon dersi vererek aylık gelirinize ortalama 1,200 TL daha ekleyerek maddi açıdan nasıl rahat bir nefes alabileceğinizi anlatacağız.

Direksiyon Dersi Nedir ?

Direksiyon dersi, ehliyetini almış bireylerin pratik yapmaları ve araba kullanmayı daha iyi öğrenmeleri adına eğitim almalarını hedefleyen bir özel ders türüdür.

Bilindiği üzere ehliyet kursları, size trafiğe çıkacak kadar iyi bir sürüş eğitimi vermiyor. Sadece 4-5 saatlik yeterli sürüş eğitimi alıyorsunuz. Ancak trafiğe çıkabilmek için en az 15 saatlik bir sürüş deneyiminiz olması gerekmekte.

Nasıl Direksiyon Dersi Verebilirim ?

Direksiyon dersi verebilmek için ehliyetinizin olması ve konuya hakim olmanız gerekir. Eğitmen konumunda olacağınız için iyi bir deneyiminiz olmazsa tekrar müşteri bulamayabilirsiniz. Direksiyon dersi vermek için sahibinden v.b. eğitmen ilanı verebileceğiniz sitelere göz atabilir ve bu platformlara ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ne Kadar Kazanırım ?

Direksiyon Derslerinin Saatlik Ücreti 100-200 Tl arasında değişmektedir. Ancak ilk etapta müşteri bulabilmeniz için en fazla 100 Tl’ye ders vermenizi öneririz. Ders alacak kişi acemi olacağından ve hızlı süremeyeceğinden dolayı aracınız da fazla benzin yakmayacaktır. Haftada 3 saat ders vermeniz durumunda, aylık 1200 TL kazanabilirsiniz.

Sürekli gözümüzün önünde olan ama bir türlü keşfedemediğimiz daha çok birçok iş fikri için gelir kaynakları sayfamızı inceleyebilirsiniz. Herşey gönlünüzce olsun. Şimdiden bol kazançlar.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.