Ek Gelir İsteyenler İçin İnternetten Tişört Satışı

0 3

Ek gelir isteyenler için internetten tişört satışı nasıl yapılır? Günümüzde artık insanlar aldıkları maaşla yetinmek istemiyorlar. Bunun neticesinde de bir ek gelir arayışına girilmesi kadar doğal bir şey yok. Hele ki asıl yaptıkları işlerden geriye oldukça fazla boş zamanı olanlar için yapılan en önemli işlerden bir tanesi İnternetten tişört satışı.

Ek Gelir İsteyenler İçin İnternetten Tişört Satışı

İnternetten tişört satışı denilince bu işin ne kadar zor bir iş olduğu düşünülmekte. Halbuki hiç de öyle değil. Günümüz teknoloji çağı. Artık oturduğu yerden insanlar nasıl bir şeyler satın alabiliyorlarsa aynı şekilde bir şeyler de satabiliyorlar. Hatta internet üzerinden tişört satışı o kadar otomatikleşmiş bir duruma geldi ki sadece gün içinde bir defa olup bitene bakmanız sizin için yeterli olmakta.

Ek Gelir İsteyenler İçin İnternetten Tişört Satışı – Nasıl Tişört Satılır?

Tişört satmak için elbette ilk önce kendinize ait bir dükkân sahibi olmanız gerekiyor. Bu öyle bildiğimiz fiziksel bir dükkân değil. İnternet üzerinde satışlarınızı yapabileceğiniz bir dükkân. Şu anda bu konudaki en iyi imkanları Shopify sistemi sunmakta. Shopify sitesi sizin için bir internet mağazasında neler gerekliyse hazır bir şekilde önünüze koyuyor. Yapmanız gereken sitenizi tişörtlerle doldurmak. Aslında bu da oldukça kolay. Shopify içinde hizmet alabileceğiniz pek çok at şirketler mevcut. Örnek olarak bir tişört şirketini seçiyorsunuz ve sitenizle bağlantısını kuruyorsunuz.

Bu tişörtleri kendi sitenizden yayınlamaya başladığınızda gelen satın alma talebi doğruda bu tişörtü üreten kişilere gidiyor. Müşteri parasını sizin hesabınıza yatırıyor, hesabınızdan tişörtü üreten firma kendi parasını alıyor, geri kalan ise sizin karınız oluyor.

Tasarımlar Nasıl Yapılır?

Bilgisayarınızda yaptığınız basit ya da kapsamlı tasarımları bu firmanın arayüzünü kullanarak tişörtler üzerine koyabiliyorsunuz. Asında tişört o anda sadece kâğıt üzerinde bekliyor. Birisi tarafından satın alındığı anda firma otomatik olarak o tişörtü basıp müşteriye gönderiyor. Tasarım işlerinden anlamam diyorsanız internetten tişört satışı ile ilgili olarak tasarım yapan pek çok kişi bulabilmek mümkün.

Ek Gelir İsteyenler İçin İnternetten Tişört Satışı – Paramı Nasıl Alıyorum?

Paranızı alma konusu en meşakkatli konulardan bir tanesi. Bunun sebebi ise dünyada en çok kullanılan para alma ve gönderme servisi olan Paypal’ın ülkemizde yasak olması. Durum böyle olunca başka alternatif çözümlere yönelmek gerekiyor. Bu noktada ilk yapacağınız kendinize Stripe üzerinden bir hesap açmak. Shopify’da müşteriden aldığınız para Stripe hesabınıza gelmeli. Ancak Stripe üzerinden de kendi banka hesabınıza paranızı çekemiyorsunuz. O nokta da bir hesap da Payoneer üzerinde açmanız gerekmekte. Stripe paranızı Payoneer’e gönderiyor. Payoneer’den de kendi Türk banka hesabınıza paranızı alabiliyorsunuz.

Tişört satışı yaparak internetten para kazanabilirsiniz.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.