İnternetten Para Kazanırken Dikkat Edilmesi Gereken 12 Kural Nedir?

0 11

İnternetten para kazanırken dikkat edilmesi gerekenler sıralayacağımız bu yazımızdan önce birkaç şey söylemeliyiz. Öncelikle internetten para kazanma herkesin yapabileceği bir yöntemdir. İnternetten para kazanmak isteyenlerin yapması gereken tek şey interneti tam anlamı ile bilmesidir.

İnternetten Para Kazanırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

İnterneti yeterince bilen kişiler kolayca web üzerinden para kazanabilirler. Dikkat edilmesi gerekenlere geçmeden önce internetten para kazanabileceğiniz yöntemleri yazalım. İnternetten para kazanmak için ilk yöntem Youtubedir. Youtube 1000 tıklanma başına 2 dolar vererek 100 bin tıklanmaya 200 dolar para vermektedir. Ve bu günümüz için iyi paradır. Yaklaşık 1400 Türk Lirası yapmaktadır. Youtube de para kazanmak için ilk yapmanız gereken özgün içerik oluşturmak yani başkalarının videosunu indirip paylaşmak size gelir getirmez.

Youtube de başarılı olmak çok izlenme almak istiyorsanız yapmanız gereken en önemli şeylerden biri de etiket eklemedir bunun için keyworld sitesini kullanabilirsiniz. Eğer videonuzun daha fazla izlenmesini istiyorsanız sosyal medyada paylaşmalı ve etkin olmalısınız. İnternetten para kazanmanın diğer yolu kısa anketler doldurmadan geçer. Anket doldurarak ayda 70 dolara kadar kazanabilirsiniz.

Diğer yöntemimiz ise Bitcoin sitelerinde arkadaşlarınızı o sitelere davet ederek referans alarak yapabilirsiniz. Biexen sitesi bunun için en ideal sitedir. Her davet ettiğiniz arkadaşınızdan 2 exen alırsınız 1 exen 4 TL dir yani her arkadaşınızdan 8 TL kazanmış olursunuz. Eğer 100 arkadaşınızı davet ederseniz 800 TL ye’ kadar kazanabilirsiniz.

Diğer Yöntemimiz Makale Yazarak Para kazanmadır bu yöntem de kendi makalelerinizi ekleyerek para kazanabilirsiniz. Diğer bir yöntemimiz adsense üzerinden para kazanmadır. Youtube kazançlarınızda adsense de gözükür. Önce bir adsense hesabı açacaksınız. Daha sonra bir siteniz olmak zorunda adsense üzerinden o siteye reklam ekleyerek para kazanacaksınız. Sizlere vereceğim belki de en kolay yöntem bu olacak öncelikle Türkiye mining Sitesine gireceksiniz, kayıt olacaksınız, kayıt olmanız için telegram da gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra siz siteye girmeseniz bile orda para birikecektir. Arkadaşlarınızı davet ederek ayda 500 TL ‘ye yakın para kazanabilirsiniz en az 200 arkadaşınızı davet ediniz.

İnternetten Para Kazanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şimdi de sizlere internetten para kazanırken dikkat edilmesi gereken 12 kuralı açıklayalım,

 1. Para kazanmaya başlarken bir sanal kartınızın olmasına dikkat edin.
 2. Para kazanacağınız sitenin devlet onaylı olmasına dikkat edin.
 3. Para kazanacağınız sitelerin yasak bahis sitesi kumar olmamasına dikkat edin.
 4. Para kazanacağınız sitelere kimlik bilgisi vermemeye çalışın. (Gün, ay, yıl buna dahil değildir.)
 5. Adınızı soyadınızı doğru girin.
 6. Adsense üzerinden para kazanıyorsanız adresinize gelecek doğrulama kodu için adresinizi doğru girin.
 7. Gmail üzerinden iletişime geçmeyi ihmal etmeyin.
 8. Kimse ile adsense bilgilerinizi paylaşmayınız.
 9. Eleştirilere açık olun.
 10. Youtube de attığınız videoların başlıklarına özen gösterin.
 11. Youtube de daha çok izlenme için 5 TL ‘ye öne çıkart alın.
 12. Anket sitelerinde bilgileri doğru girmeye çalışın.

Evet sizlere internet üzerinden para kazanmanın yollarını anlattık herkesin hayali olan bu işlem çok da zor değil tek yapmanız gereken çalışmak, sabretmek, azim bu adımları izleyin ve internet üzerinden para kazanmaya başlayın ama şunu hiçbir zaman unutmayın.

Para kazanmaya başladığınızda hemen ilk günde milyarlar kazanamazsınız en büyük kural sabretmektir. Bu süre bazen 5 ay bazen bir yıl bazen daha da kısa sürebilir. Siz yeter ki çalışın siz yeter ki kazanacağınıza inanın ve hemen pes etmeyin. Sözümü son bir söz ile bitiriyorum zamanında zengin bir iş adamına sormuşlar nasıl bu kadar zengin oldun diye üç defa; Çalışmak, çalışmak, çalışmak demiş çalışmak ve sabretmek. Dikkat edin pes etmeyin yorgun düşerseniz yarıda bırakmayın.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.