Let-Go Avcılığıyla Para Kazanma – İş Fikirleri

0 139

Let-Go Avcılığı

Let-Go son dönemlerde birçok kesimin ilgisini fazlasıyla çekmiş, sahibi olduğunuz fakat kullanmadığınız ürünlerin satışını gerçekleştirebileceğiniz bir uygulamadır. Sistem basit bir üyelik sistemiyle çalışır. Fotoğraflarıyla beraber eklediğiniz ürüne bir fiyat belirlersiniz ve satışına başlarsınız.

 Let-go avcılığı olarak nitelendirdiğimiz yöntem sayesinde kısa zamanlarda hatrı sayılır paralar kazanabilirsiniz. Burada anlatacağımız olaya bir nevi yatırımcılık diyebiliriz. Let-go filtreler kısmından bulunduğunuz bölgede ki son 24 saatte yayınlanmış ürünleri düşük fiyattan yüksek fiyata filtrelendirebilirsiniz.

İyi bir şekilde analiz ve sıkı pazarlık yaparak aklınıza yatan ürünleri alıp tüm mecralarda satışa çıkartabilirsiniz. Let-go da acil ihtiyaçları için elindeki ürünü hemen satmaya çalışan birçok insanla karşılaşabiliyoruz. Hem onların ihtiyacı çözülmüş oluyor hemde siz uzun vadede ürünün gerçek alıcısını bulup para kazanmış oluyorsunuz.

Mantık oldukça basit. Hatta biraz daha kendinizi geliştirip bir şahıs şirketi kurup evden home office şeklinde kargo firmalarıyla anlaşıp ülke geneli daha yüksek karlı satışlar gerçekleştirebilirsiniz.

Unutmayın her işte olduğu gibi bu işte ki en önemli faktör istikrar. Ne kadar istikrarlı olursanız o kadar başarıya yakın olursunuz. Ek gelir değil, hep gelir sloganımızda da savunduğumuz üzere Let-Go ürün avcılığını tek iş olarak yapabilirsiniz.

İki gün iş yapamazsınız birgün bir bakarsınız bir üründen 1 haftalık kazanç sağlarsınız.Burada en çok dikkat edeceğiniz yapacağınız alışverişlerden önce bir hedef kriteriniz olmalı. Yani ne ürünü aradığınızı biliyor olmanız lazım.Örneğin kitaplara ilginiz varsa kitap yakalamaya çalışmanız daha mantıklı olacaktır.

Yalnızca belirli ürün gruplarıyla ilgilenmeniz hem sektöre hakim olmanız, hemde müşteri kitlenizin oturması açısından oldukça önemlidir.Ne yaptınızı bilmeniz gerekiyor. Bodoslama girerseniz maalesef düzenli kazanç elde etmeniz biraz zorlaşabilir.

Hedefinizi koyun ve pes etmeyin.

Bahtınız açık, herşey gönlünüzce olsun.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.