Misyonumuz

Milyarlarca yıldır aktif yaşam olan bu evrende ortalama 80 yıllık ömrü olan bir canlı formuyuz. Hepgelir.com ekibi olarak yaşamı bir tecrübe serüveni olarak değerlendiriyoruz.

Basitçe örnekleyecek olursak yaşama henüz yeni atılmış bir çocuk çevresinde ki herşeyi meraklı bakışlarla gözlemler. Herşeyi tanımaya ne amaçla kullanıldığını çözmeye çalışır. Sıcak bir sobaya dokunmadan onun tehlikeli olduğunu idrak edemez. Aslında küçük bir çocukta gözlemlediğimiz bu olay insanlığın en temel noktalarından biridir. Tüm yaşamımızı tecrübe, kayıp, kazanım üçlüsü arasında geçiririz.

Hepgelir.com ekibi olarak siz gibi bizde buraya gelene kadar birçok tecrübe edindik. Bunların sonucunda türlü kayıp ve kazanımlarımız oldu. Bu kazanımlarımız sonucunda yaşam kalitesini stabilize tutmak adına en doğru kaynağın düzenli gelir olduğu kanısına vardık. ( Bkz: Neden düzenli geliri savunuyoruz? )

İsteğimiz her birey asgari düzeyin üstünde geçim sağlayabilsin ve sahip oldukları bilgi, birikim, tecrübe ve zamanı en iyi şekilde kullanabilsin. Bu sebeple düzenli gelir kaynaklarına sahip olmanızı istiyoruz. ( Bkz: Düzenli gelir nedir? Nasıl elde edilir? )

Yaşamınızı kendiniz, çevreniz ve doğa adına en faydalı şekilde geçirmeniz için sizden hiçbir maddiyat beklemeden bu sürece katkı sağlamak temel gayemiz.  “İletişim” sayfamızdan bizle iletişime geçebilir, aklınızdaki soruları iletebilirsiniz. “Gelir kaynakları” bölümünden size uygun iş ve girişim fikirlerini inceleyebilirsiniz.

Sizlere destek sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Herşeyin gönlünüzce olması dileğimizle;

İyi ki varsınız.