Yandex Toloka Görev Yap – Para Kazan

0 50

Hemen başlamak için tıklayın.

Programı kurarak ve ya web sitesi üzerinden kullanabiliyorsunuz.

Öncelikle bir kullanıcı hesabı oluşturuyorsunuz. Sistem sizi ufak bir eğitime tabi tutuyor. Programın nasıl çalıştığını ve nasıl kullanabileceğinizi anlatıyor.

Saha çalışması ve web üzerinden olmak üzere iki çeşit görev türü bulunmakta.

Saha çalışmalarında genelde mağaza, kurum v.b. daha önce Yandex Haritası’na eklenmiş mekanların girişlerinin tespitlerinin yapılması isteniyor. Sizin seçtiğiniz görevde ki belirtilen yerde ki organizasyonu bulup, giriş koordinatlarını tespit etmeniz ve organizasyonun varlığını ispatlayacak birkaç fotoğraf çekmeniz isteniyor. Organizasyon iddaa edilen yerde yok ise o yerde olduğunuza dair sokak tabelası v.b. çekmeniz ve orada organizasyon olmadığını kanıtlamanız isteniyor. Bu görevler karşılığında genelde 0.10-0.30 dolar ücret veriliyor.

Web üzerinden olan görevlerde ise birkaç farklı grupta sizin seçtiğiniz düzeyde web sitesi üzerinden yapabileceğiniz görevler sunuluyor. Bu görevler genelde programların otomatik olarak yapamadığı sayfaların temel analizi şeklinde… Size birbirine benzer olduğunu düşündükleri iki siteyi sunup benzer olup olmadığını soruyorlar böylece siz onlar adına hiçbir personel masrafı olmadan bu işi yerine getirmiş oluyorsunuz. Karşılığında da ister otobüste iste evde para kazanmış oluyorsunuz. İki taraf içinde karlı iş … Yalnız web sites

i üzerinden yapılan görevlere ortalama 0.01-0.03 dolar arası ücret ödüyorlar. Saha çalışması kadar karlı olmasada çalışma koşullarına bakılarak oldukça mantıklı gelebilir.

Kazancını 0.50 doların üzerine çıktığında Papara,  Yandex Money, Paypal, Skrill aracılığıyla rahatlıkla ödeme alabiliyorsunuz. Ödeme sistemleri yüzde 2 v.b. oranda bir komisyon alıyor sizden.

Genel anlamda bakıldığında tek bir gelir kaynağı olamayacağını düşündüğümüz bu sistemi, bir sanal kumbara olarak değerlendirdik. Fırsat buldukça yaptığınız görevler karşılığında hatrı sayılır rakamlar kazanmanız mümkün.

Hemen kurmak için tıklayın.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.